Обласний мистецький ліцей в
с. Олександрія Рівненської обласної ради

Загальні відомості

  Обласний мистецький ліцей в с. Олександрія Рівненської обласної ради створений з метою забезпечення відповідного рівня загальноосвітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту повної загальної середньої освіти, всебічного розвитку талановитої молоді, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, її виховання і соціалізації.

  Заснування – 2006 рік – комунальний заклад «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» Рівненської обласної ради, 2015 рік – комунальний заклад «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, 2018 рік - комунальний заклад «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, 2021 рік - Обласний мистецький ліцей в с. Олександрія Рівненської обласної ради.

    В закладі працює 64 особи, з них - 33 педагога.

    Здобувачі освіти станом на 05.09.2023 - 140 учнів з 1 по 11 клас. Максимальна потужність закладу сктановить 300 учнів.

  В закладі обладнано кабінет української мови та літератури, комп’ютерний клас, кабінети фізики, хімії, біології, географії, історії, англійської мови, математики, кабінети для учнів 1-го, 2-го, 3-го та 4-го класів (НУШ), спортивну залу, кабінет соціального педагога та практичного психолога, актова зала, кабінети для профільних музичних та художніх занять, історико-етнографічний музей «Ремесла Волині», методичний кабінет. Ліцей обладнаний комп’ютерами, оргтехнікою, інтерактивною дошкою, телевізорами, мультимедійним проектором, акустичною аудіо підсилювальною апаратурою, музичними інструментами, шкільним приладдям. До послуг учнів закладу спальні приміщення пансіону, душові кімнати (обладнані бойлерами), клуб-їдальня та бібліотека.

   Реалізація програм з виховання здійснюється відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, програма «Нова Українська Школа» у поступі до цінностей, програма національного виховання в закладах освіти Рівненщини на 2020-2025 роки.